Müşteri Hizmetleri

0324 327 1254

TOSHIBA ESTIA’nın Üstünlükleri

En İleri Teknoloji...

Inverter teknolojisinin mucidi Toshiba, havadan suya ısı pompası sistemlerinde en ileri inverter teknolojisi olan, “DC Hybrid Inverter teknolojisi” kullanarak hem size hem de çevreye olan duyarlılığını bir kere daha kanıtlamıştır. İşletme maliyetleriniz minimuma inerken, CO2 emisyonu da fosil yakıtlı sistemlere göre %80 azaltılmış olacaktır.

 

Dünya’nın En Verimli Isı Pompası... Estia !

Bu ünvan, Estia’nın verimli dış ünitesini oluşturan herbir parçanın birlikte ulaştığı sonuçtur. DC Twin Rotary kompresörler vektör kontrollü Hybrid Inverter teknolojisi sayesinde minimum 10Hz frekansta çalışacak şekilde dizayn edilmiş, çift sıra batarya yüzeyinden ısı transferini hızlandıracak olan dış ünite fanı da DC fan seçilip kademe sayısı kompresör ile kademeli çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Tüm parçaların ortak çalışması sonucu Estia sınıfında enerji tasarruf şampiyonu olmuştur.

 

2-Bölge de Farklı Sıcaklık Ayarı

Evinizin iki farklı bölgesinde farklı farklı sıcaklıklarda ısıtma yapmanız mümkün. Siz salonda otururken salonunuzu daha fazla ısıtıp, boş olan yatakodanızın daha az ısıtlması size tasarruf sağlamaz mıydı? Estia sizin için bunu yapabilecek şekilde geliştirilmiştir. Ayrıca gece çalışma modu sayesinde radyatör giriş suyu sıcaklıklarınız siz uyuduktan sonra istediğiniz sıcaklığa kadar düşerek tasarrufunuzu maksimuma çıkartacaktır.

Herşeyi Estia kendi yapsın demeniz de mümkün. Bunun için Auto modunu seçmeniz yeterli olacaktır. Dış ortam sıcaklığına göre Estia radyatör (fancoil ya da yerden ısıtma) suyu sıcaklığını kendisi belirleyecek ve size maksimum konforu, minimum tüketimle sunacaktır. Siz sadece konforun tadını çıkartın.

Kontrol bende olsun diyenler için Estia uzaktan kumandası göreve hazır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz sıcaklıktaki suyu radyatörlerinize gönderebilir, kullanım suyu sıcaklığınızı ayarlayabilir ve bu sıcaklıkların tamamını uzaktan kumandanız üzerinde görebilirsiniz. Ayrıca isterseniz haftanın her günü için günde 10 farklı çalışma programını standart uzaktan kumandanız ile kolayca ayarlayabilirsiniz.

 

Soğutmak da Estia’nın işi.

Bunun için tek yapmanız gereken şey, iç ünitelerinizi fancoil olarak seçmektir.

 

İki farklı Pompanın Kontrolü Mümkün

Hydro unit kendi içerisinde bulunan sirkülasyon pompasını kontrol edebilirken aynı zamanda harici olarak sisteme takılabilecek ikinci bir pompayı da kontrol etme özelliğine sahiptir.

 

Bir Fısıltı Kadar Sessiz Dış Üniteler.

Twin rotary kompresörü sayesinde Estia çok sessiz çalışır. Sessiz moda alınan dış üniteler ses seviyelerini 7 dBA ya kadar düşürerek gece çalışmalarında sadece size konfor sağlamak için değil, aynı zamanda komşularınızı rahatsız etmemek için özen gösterecek şekilde tasarlanmıştır.


Teklif İstemek için tıklayınız