Müşteri Hizmetleri

0324 327 1254

Swirl Difüzör

✓ Tanım: V-PD-A1 tipi swirl difüzörler tavan uygulamaları için tasarlanmıştır. Dağıtıcı ve toplayıcı sistemlerde kullanılır.

✓ Özellikler: V-PD-A1 tipi difüzörler ayarlanabilir kanatlıdır. Kanat karakteristiği bakımından yatay ve düşey atışlara uygundur. Yüksekliği 2,60 – 4 metre’ye kadar olan ortamlar için önerilir. Önerilen sıcaklık farkı + /-10°C ‘tır. Difüzör yüzeyi mimari tercihlere uygun olarak kare şekilde üretilir.

✓ Malzeme: Bu tip difüzörlerde, difüzör yüzeyi 1,2 mm kalınlıkta DKP sacdan şekillendirilir. Hava ayar kanatları siyah renkli plastik malzemedendir.

✓ Yüzey İşlemi: Standart kaplama işlemi, RAL9010 ve 9016 kodlu olan standart renklerle, elektrostatik toz boyama yöntemi ile yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir.

✓ Aksesuarlar: Plenum Kutusu: Optimum atış karakteristiğini sağlamak için difüzör arkasında kullanılır. Üstten veya yandan girişli üretilir. İsteğe bağlı olarak, bağlantı boğazı üzerine içten veya dıştan kumandalı hava damperi uygulanır. Plenum kutuları 0,6 mm galvanize sacdan şekillendirilir. Üzerinde bulunan bağlantı elemanları ile asılarak monte edilir. Akustik yalıtım istenirse, 6 mm kalınlığında mat siyah renkli poliüretan köpük malzeme kutu içine uygulanır.


Teklif İstemek için tıklayınız