Müşteri Hizmetleri

0324 327 1254

Slot Difüzör

✓ Tanım: V-SLD tipi slot difüzörler dağıtıcı ve toplayıcı sistemlerde kullanılır. 

✓ Özellikler: Ayarlanabilir kanatlıdır. Kanat karakteristiği bakımından değişken efektif alanlıdır., yatay ve düşey atışlara uygundur. Yüksekliği 2,60 – 4 metreye kadar olan ortamlar için önerilir. Önerilen sıcaklık farkı +/-10 °C’tır.

✓ Malzeme: Özel olarak haddelenmiş alüminyum profildendir. Yüzey İşlemi: Kanatlar hariç, standart kaplama işlemi, RAL9010 ve 9016 kodlu olan standart renklerle, elektrostatik toz boyama yöntemi ile yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir. Kanatlar ise, siyah eloksal ile kaplanmaktadır.

✓ Aksesuarlar: Plenum Kutusu: Optimum atış karakteristiğini sağlamak için difüzör arkasında kullanılır. Standart üretimde, yandan girişli olarak üretilir, bağlantı boğazı üzerine içten kumandalı hava damperi uygulanır. Plenum kutusu 0,6 mm galvanize sacdan şekillendirilir. Üzerinde bulunan bağlantı elemanları ile asılarak monte edilir. Akustik yalıtım istenirse, 6 mm kalınlığında mat siyah renkli poliüretan köpük malzeme kutu içine uygulanır.


Teklif İstemek için tıklayınız