Müşteri Hizmetleri

0324 327 1254

Kurumsal

LALE Holding bünyesinde yer alan şirketimiz KLİMER LG MÜHENDİSLİK ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Ünvanıyla 2008 yılında kurularak faaliyetine 2008 Şubat ayında başlamıştır. Mersin ve Adana başta olmak üzere İç Anadolu, Akdeniz, Güney Doğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgelerinde proje faaliyetleri yürütmekteyiz.

KLİMER LG  MÜHENDİSLİK; iklimlendirme sektöründe farklı bir ticari anlayışıyla ve özgün yorumuyla yeni bir soluk getirmeyi hedeflemiştir. Sektörde en verimli, sağlıklı ve uygulanabilir akılcı çözümlerle başarılı  proje  uygulamalarıyla  düzgün  ticaret -doğru çözüm prensibine öncülük etmektedir.

Bilindiği gibi ısıtma-soğutma sistemlerinden söz edildiğinde listenin en başında klima sistemleri ve havalandırma sistemleri gelmektedir. Dolayısıyla şirketimiz bu kapsamlardan; Bireysel klimalar, Multi sistem, Hafif Ticari klimalar, VRF sistemi(Merkezi klima sistemi) ve Havalandırma sistemleri gibi geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. İklimlendirme amacıyla icat edilen ürünler; teknoloji ve akıl ile zekânın mekaniksel birleşmesinin ürünü olarak ortaya çıkmaktadır. Burada da bu sektörün geçmişinden bahsetmeden geçmek doğru olmaz. Dünya da ilk olarak Carrier A.Ş. 1967 yılında split klimayı icat etmiştir. Sektörün ilk İnverter kompresöre sahip split kliması da Toshiba tarafından 1982 yılında icat edildiği duyurulmuştur.

Bizde KLİMER LG MÜHENDİSLİK olarak lokomotif ürün Toshiba markası ile Mersin bölge bayiliği seviyesinde klima sektöründeki liderliğini istisnasız bütün yapmış olduğu projelerinde ilan etmiştir. Şirketimiz; Son teknoloji ile üretilen ve sadece Toshiba marka bünyesinde bulunan Twin-rotary kompresöre sahip sektörün öncüsü olan ürünleri projelerine taşıyarak zengin bir çalışmayı ortaya koymuş ve her alanda üstün başarılara sahip kaliteli projelere imza atmıştır.

Ayrıca havalandırma sistemlerinde her türlü çözümü mühendislik faaliyeti ile ortaya koymaktayız. Aslında havalandırma bir anlamda da iklimlendirme olarak da tanımlanabilir. Havalandırma sistemleri projelendirme ve uygulama olarak iki ayak üzerinde yapılmaktadır. Projelendirme; havalandırma sistemlerinin can damarını oluşturmaktadır. Çünkü doğru hesaplama ve fizibilite çalışması, tecrübe ile birleşince en doğru, çalışabilir sistemler ve uygulanabilir projeler oluşturulmaktadır. Fakat şu hususu dile getirmek gereklidir. Doğru projelendirilmiş sistemler; uygulama aşamasında gerekli koşullara ve mekanik şartlara uyulmadığında olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. İşin kısaca özeti şudur. Doğru firmayla ve işi bilen personellerle çalışmak; hem maddi, hem zaman, hem de memnuniyet kazancı sağlamaktadır. Başarılarımızı sizlerle paylaşmak ve iftihar tablomuzda sizleri de görmek isteriz.

Dürüstlüğün, Güven vermenin, Samimiyetin, Saygınlığın mutlak bir erdem olduğunu ilke edinen firmamız halen hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Saygılarımızla

KLİMER LG MÜHENDİSLİK Ekibi