Müşteri Hizmetleri

0324 327 1254

Klima Santralleri

Airovision Sınıfının En İyisi

 

 

 

 

 Klima santralleri modüler yapıya sahip olup, bu sayede kolay taşınabilme ve her türlü mekanda demonte-monte edilebilme özelliğindedir.

Karkas 6063 (AIMgSio 5), alaşımlı özel çekme alüminyum profillerden ve özel enjeksyonlu alüminyum zaman alaşımlı köşe elemanlarından oluşmaktadır. Alüminyum profiller ve köşe elemanları gizli civata bağlantılarıyla monte edilerek klima santral iskeletine rijit bir yapı kazandırılır.

Hazırlanan iskelet yapısı ebatlara göre takviye profilleri ile desteklenerek kapak ebatları küçültülür ve yüksek basınçlara karşı santral yapısı güçlendirilmiş olur.

Montajı tamamlanan santral panellerinin altına, hava sızdırmazlığını sağlamak için EPDM conta kullanılır. Santral hücresinin panelleri ve müdahale kapakları çift cidarlı dış yüzeyi santral kapasitesine ve ebatına göre 1,00 – 1,20 veya 1,50 mm iç yüzeyleri 0,60 mm standart olarak galvanizli sacdan imal edilmektedir, istendiği takdirde kapaklara gözetleme camı monte edilmektedir.

Cidarlar arasına ısı ve sese karşı izolasyon malzemesi olarak DIN -4201 Al sınıfı taş yünü, 50 kg/m3 yoğunlukta cam yünü kullanılmaktadır. Panellerin dış yüzey kaplaması standart olarak elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Opsiyonel olarak PVC kaplamalı sacdan veya galvanizli sacdan imalatı yapılabilmektedir.


Teklif İstemek için tıklayınız