Müşteri Hizmetleri

0324 327 1254

Isıtıcılar

 Kanal Tipi Elektrikli Isıtıcı-Prizmatik

Kanal tipi elektrikli ısıtıcılar, klima sisteminde son ısıtıcı olarak veya taze hava sistemlerinde dış havayı ısıtmak için kullanılırlar. Ayrıca ısı geri kazanım cihazlarında ilave ısıtma ihtiyacını karşılamak için taze hava üfleme çıkışına takılabilir. Kanal tipi elektrikli ısıtıcılarının V-KEI-P ve V-KEID modelleri mevcuttur.

V-KEI-P modelleri, dikdörtgen kanal tipi elektrikli ısıtıcılardır ve istenilen kanal kesitinde üretimi yapılmaktadır. V-KEI-D modelleri, yuvarlak kanal tipi elektrikli ısıtıcılardır ve standart yuvarlak kanal kesitine uygun imal edilirler. Kanal tipi elektrikli ısıtıcılar, herhangi bir ek parça kullanılmaksızın kanal sistemine bağlanabiliriler. Isıtıcı elemanlar paslanmaz malzemeden yapılırlar, gövde malzemesi ise galvaniz sac veya paslanmaz sacdan üretilebilir.

 Kanal Tipi Elektrikli Isıtıcı-Yuvarlak

Kanal tipi elektrikli ısıtıcılarının V-KEI-P ve V-KEI-D modelleri mevcuttur. V-KEI-P modelleri, dikdörtgen kanal tipi elektrikli ısıtıcılardır ve istenilen kanal kesitinde üretimi yapılmaktadır. V-KEI-D modelleri, yuvarlak kanal tipi elektrikli ısıtıcılardır ve standart yuvarlak kanal kesitine uygun imal edilirler. Kanal tipi elektrikli ısıtıcılar, herhangi bir ek parça kullanılmaksızın kanal sistemine bağlanabiliriler.

Isıtıcı elemanlar paslanmaz malzemeden yapılırlar, gövde malzemesi ise galvaniz sac veya paslanmaz sacdan üretilebilir.


Teklif İstemek için tıklayınız